MEDIUM naujienos

2013.02.18

DĖMESIO visiems, kas neabejingi madai! Medium.lt atidaryta nauja mados prekių parduotuvė "Mood Outlet". Šioje parduotuvėje platus žinomų dizainerių aprangos pasirinkimas vyrams, moterims ir vaikams.
Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Versace Jeans, Just Cavalli, Moschino, Love Moschino, Miss Sixty, Killah, Diesel ir kt.. Visa tai už geriaausią kainą.

Prekės pristatomos tiesiai iš Italijos dizainerių sandėlių!

MOOD OTLET parduotuvėje visoms prekėms taikoma -50% nuolaida tik su kartu.lt akcijos kuponu.
 
 
 
2012-01-04
 
Verslo klasės vyriškų drabužių parduotuvėje "Pierre Cardin" prasidejo didysis žiemos kolekcijos išpardavimas. Kviečiame visus!
 
 
2012-01-04
 
"Viva batai" parduotuvėje dar didesnės nuolaidos! Dabar tikrai rasite daug batų ir rankinių įspūdingomis kainomis!
 
 
2012-01-03
 
Drakono metais - drakoniškos nuolaidos! "Puma" parduotuvėje daugybė prekių su didžiausiomis nuolaidomis.
 
 
2012-01-03
 
Dėmesio! "SPORT 4U" parduotuvėje jau prasidėjo žiemos kolekcijos išpardavimas.
 
 
2011-12-14
 
Jau ir "Dressed in green" parduotuvėje Kalėdinis prekių išpardavimas! Nepraleiskite progos įsigyti aukštos kokybės gaminių šventinėmis kainomis.
 
 
 
2011-12-12
 
MEDIUM.lt el. prekybos centre atidaryta nauja parduotuvė! "Mood parfume" - tai garsių firmų ir dizainerių orginalūs kvepalai. Kvepalai tai vienas svarbiausių žmogų pristatančių elementų. Jie ne tik kvepia, bet ir sužadina fantazijas, svajones, troškimus, suteikia pasitikėjimo savimi.
 
 
2011-12-12
 
MEDIUM.lt el. prekybos centre atidaryta nauja parduotuvė! "BLTD" - madinga vyriška apranga už žemą kainą. BLTD rūbai skirti žaismingiems, sekantiems mados tendencijas vyrams. Tai apranga aktyviems vyrams, kurie mėgsta iššūkius ir iš gyvenimo ima viską kas geriausia. Profesionalūs dizaineriai puikiai išlaikydami stilių pusiausvyrą, kuria šiuolaikiškus, tarpusavyje derančius modelius. Kiekvienas vyras čia tikrai ras, ką išsirinkti!
 
 
2011-12-01
 
"SPORT 4U" parduotuvėje atnaujintas prekių asortimentas!
 
 
2011-11-25
 
"Viva batai' parduotuvėje prasidėjo Kalėdinis nuolaidų maratonas!  Jau dabar galite įsigyti avalynės net iki 50% pigiau.
 
 
 
2011-11-25
 
Puiki proga atnaujinti savo garderobą! Kviečiame apsilankyti „Bliss“ parduotuvėje ir įsigyti paltą su 25% nuolaida, jį pristatysime Jums nemokamai. Akcija galioja nuo lapkričio 25d. iki  gruodžio 2d.
 
 
2011-11-24
 
"Puma" parduotuvėje atnaujintas prekių asortimentas!
 
 
2011-11-23
 
"Viva batai " parduotuvėje nauja moteriškų rankinių kolekcija!
 
 
2011-11-22
 
"Thermowave" parduotuvėje atnaujintas prekių asortimentas!
 
 
 
2011-11-22
 
Visą gruodžio mėnesį parduotuvėje “VENTA LT” vyksta Kalėdinė akcija -20% nuolaida kėdėms ir stalams!
 
 
2011-11-17
 
"Viva batai" parduotuvėje atnaujintas prekių asortimentas - maloniai kviečiame apsilankyti.
 
 
2011-11-16
 
Tik iki lapkričio 18 dienos "Viva batai" parduotuvėje 25% nuolaida visai avalynei ir rankinėms!
 
 
2011-11-16
 

Dėmesio! „Bliss“ parduotuvėje perkant švarkelį ir palaidinę, palaidinei taikoma 50% nuolaida.
Akcija galioja iki lapkričio 21 dienos.
 
 
2011-11-10
 
MEDIUM.lt el. prekybos centre atidaryta nauja parduotuvė! Tai išskirtinio apatinio trikotažo parduotuvė – “Intymi pagunda”. Parduotuvėje  pateiktas platus moteriškų apatinių rūbų asortimentas, kad kiekvienas vyras rastų jį jaudinančią dovaną savo moteriai, o kiekviena moteris jaustųsi pati seksualiausia ir išskirtinė.
 
 
 
2011-11-08
 
MEDIUM.lt el. prekybos centre nauja akcija!  Lapkričio 8-20 dienomis parduotuvėje VENTA LT visoms kėdėms ir stalams -20% nuolaida!

  
 
2011-11-03

MEDIUM.lt el. prekybos centre naujas Vardas! Pristatome dizainerio Robert Kalinkin fantastišką aprangos kolekciją moterims ir vyrams, kurios prekes galite įsigyti "SINS" parduotuvėje.
Trumpai apie Robert Kalinkin:
 


Kūrybinė kryptis – griežtos, kartais militaristinės formos, sudėtingi kirpimai ir konstrukcijos, ryškios ir drąsios detalės, daug asimetrijos. Kuria kolekcijas ir moterims, ir vyrams, taip pat vienetinius aksesuarus ir vyrišką avalynę, o būsimoji kolekcija pasižymės įstrižais kirpimais, sunkiais audiniais ir ryškiomis sagomis.
R. Kalinkinas ypač vertina rūbų praktiškumą ir patvarumą – visi jo rūbai ilgaamžiai ir prisitaikantys prie individualios kūno formos. Šis dizaineris kuria dvi rūbų linijas: „Robert Kalinkin” – tai vienetiniai arba labai mažo tiražo gaminiai, dažnai skirti konkrečiam žmogui arba sceniniam pasirodymui; „The Good & Black” – pagrindinė ir labiausiai atpažįstama Roberto kūrybos kryptis, kurią dėl neįprastų kirpimų ir faktūrų pamėgo jo klientai.

Pristatome Robert Kalinkin RUDUO / ŽIEMA kolekciją  http://www.medium.lt/robert-kalinkin :
Kolekcijoje dominuoja vilna, džinsas, ryškūs pamušalai ir auksinės sagos, dryžiai. Ilgamžiai, praktiški ir patogūs audiniai. Klasikiniai siluetai su asimetrine idėja, skirti kasdienai ir darbui. Akiai priimtinas fonas (spalva, audinys) iškelia aukso detales ir drabužio kirpimą į pirmąjį planą.

 
 • ATSISKAITYKITE
  GRYNAISIAIS GAVĘ PREKES :
 • PRISTATYMAS
  VISOJE LIETUVOJE:
 • PINIGŲ GRĄŽINIMO
  GARANTIJA:
 • MEDIUM
  PAGALBOS CENTRAS
 • MEDIUM
  FACEBOOK

SUSISIEKITE

NAUJIENLAIŠKIS