Pbx


Turite įmonės padalinį kitoje valstybėje ir norite kalbėti su juo NEMOKAMAI?

Su „Medium PBX“ paslauga, tai įmanoma. Ši paslauga leidžia apjungti visus įmonės padalinius, nesvarbu kurioje pasaulio valstybėje jie būtų, į vieną privatų telefoninį tinklą. Savajame tinkle kalbėsite NEMOKAMAI.

Norite apjungti visus įmonės padalinius trumpaisiais numeriais ir gauti privataus skambučių centro privalumus?

„Medium PBX“ paslauga leidžia apjungti nuo mažiausio, iki didžiausio telefoninio tinklo, trumpaisiais telefono numeriais, nepriklausomai nuo ofisų išsidėstymų pagal vietoves, ar valstybes.

Norite tinkamai valdyti ir panaudoti skambučius su klientais?

„Medium PBX“ paslauga suteikia galimybę valdyti skambučius, juos integruojant į OutlookExpress, bei ryšių su klientais valdymo sistemas CRM. Šios inovacijos leis Jums ne tik suklestėti klientų požiūriu, tačiau ir suaktyvins, bei padės optimizuoti Jūsų veiklą.

Norite skatinti darbo našumą?

Naudodami „Medium PBX“ paslaugą, Jūs galėsite padidinti savo įmonės darbo našumą. Visos paslaugos teikiamos galimybės leis kitu kampu pažvelgti į telekomunikacijas ir galimą jų naudą kasdieninėje įmonės veikloje.

Vadovai siekia valdyti visą informaciją?

Su „Medium PBX“ paslauga, vadovai gali stebėti visus kompanijos skambučių srautus realiu laiku, savo kompiuteryje. Taip pat galima valdyti skambučius, juos nukreipiant reikiama linkme, ar įrašant su galimybe panaudoti juos, kaip mokomąją, ar kitokio pobūdžio medžiagą.

Aktualus skambučių valdymas?

Jūsų vadybininkas baigė darbą ir išvyko namo. Tačiau po darbo valandų į Jūsų kompaniją paskambino svarbus klientas su neatidėliotinu klausimu, o vadybininko darbo vieta tuščia... Ne bėda! “Medium PBX“ sprendimas: Klientas gali palikti svarbią žinutę autoatsakiklyje. Autoatsakiklis įrašęs informaciją, ją sugenruoja į reikiamą formatą ir išsiunčia tiesiai į Jūsų vadybininko mobilųjį telefoną, MMS žinute. Taip Jūsų vadybininką bet kada pasieks svarbi informacija ir klientas bus patenktintas, gavęs skubiai reikalingą informaciją.

700 – oji ir 800 – oji linija

Su „Medium PBX“ paslauga Jūs galite patraukliomis sąlygomis užsisakyti ir gauti visus 700-osios, bei 800-osios linijos privalumus.

„Medium PBX“ suteiks Jums galimybę turėti privatų skambučių centrą.

"Medium PBX" – gaukite visus įmonėms reikalingus telekomunikacijų sprendimus, neinvestuodami į brangią telefoninių stočių įrangą!

Turite klausimų?   Visada maloniai į juos atsakysime.
Lietuva: +370 700 44595
Latvia: +371 29447765
Ispanija: +34 911829545
info@medium.lt
ventas@tele-medium.eu